Fast Yang!
In FlyMultiToolZ - FarmBot, Interactive Radar, AutoPickUp, LevelBot scris de: Volibear2000  Joi Mai 09, 2024 7:31 pm

In [RELEASE] Mobware - GF scris de: Volibear2000  Mier Mai 08, 2024 1:39 pm

In CSRomania.Boards.Net scris de: ViceSTG  Mier Ian 31, 2024 1:08 pm

In FISHBOT METIN2ALASKA scris de: ExEquTeR  Mier Ian 17, 2024 7:08 pm

In [Cerere Parteneriat] MortallCs.Ro scris de: nDyc3  Sam Dec 16, 2023 11:08 am

In Metin2009/azyrah/m6raw x1000 damage multihack damage bug FISHBOT----> UPDATE SI LINK NOU scris de: Nuilampublic  Vin Dec 08, 2023 11:30 pm

In Send hack x300 PRO DAMAGE LALAKER scris de: Wares12345  Lun Oct 16, 2023 9:27 pm

bing021 (2269)
Fast Yang! Vote_lcapFast Yang! Voting_barFast Yang! Vote_rcap 
nDyc3 (1392)
Fast Yang! Vote_lcapFast Yang! Voting_barFast Yang! Vote_rcap 
Luzifer (1348)
Fast Yang! Vote_lcapFast Yang! Voting_barFast Yang! Vote_rcap 
Calin741 (1211)
Fast Yang! Vote_lcapFast Yang! Voting_barFast Yang! Vote_rcap 
PsycloneNine (644)
Fast Yang! Vote_lcapFast Yang! Voting_barFast Yang! Vote_rcap 
SoM3BoDy (533)
Fast Yang! Vote_lcapFast Yang! Voting_barFast Yang! Vote_rcap 
[<cYbEr^BoY>] (444)
Fast Yang! Vote_lcapFast Yang! Voting_barFast Yang! Vote_rcap 
DaaRa (440)
Fast Yang! Vote_lcapFast Yang! Voting_barFast Yang! Vote_rcap 
dNd (420)
Fast Yang! Vote_lcapFast Yang! Voting_barFast Yang! Vote_rcap 
EliteNMC1337 (331)
Fast Yang! Vote_lcapFast Yang! Voting_barFast Yang! Vote_rcap 


1Fast Yang! Empty Fast Yang! Dum Iul 27, 2014 4:24 pm

flatron07

flatron07
Membru
Membru
Mesaje : 7
Data nasterii : 02/01/1997
Vârstă : 27
Înregistrat din : 14/06/2014
Am gasit un site de incarcat yang, are si testare gratis cu 1kk si mi-am incarcat si eu cu 1kk daca schimb ip oare pot sa mai incarc gratis? Daca nu am sa cumpar  [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] De odata ce incarca gratis cu 1kk ar trebui introdus si el drept hack.?

2Fast Yang! Empty Re: Fast Yang! Dum Iul 27, 2014 4:55 pm

DaaRa

DaaRa
Membru
Membru
Mesaje : 440
Data nasterii : 13/02/1996
Vârstă : 28
Localizare : Romanika
Joburi/Distractii : Tot cei posibil ;)
Stare de spirit : Fun !!! ;)
Înregistrat din : 30/09/2013
Sincer eu nu stiu ce sa spun. 
Il las pe bin021 sa decida Very Happy
https://metin2rohacks.catsboard.com/

3Fast Yang! Empty Re: Fast Yang! Dum Iul 27, 2014 5:40 pm

destroy01

destroy01
Membru
Membru
Mesaje : 4
Data nasterii : 16/12/1995
Vârstă : 28
Înregistrat din : 27/07/2014
Merge eu l-am testat pe Orion dupa 25 min am primit 1 kk. Am trimis cerere iar cu 1kk dar nimic probabil se ia  dupa ip.


___________________________________________________________________________________________________________________________ [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

4Fast Yang! Empty Re: Fast Yang! Dum Iul 27, 2014 6:07 pm

mar456

mar456
Membru
Membru
Mesaje : 17
Data nasterii : 11/06/1993
Vârstă : 30
Înregistrat din : 16/06/2014
chiar merge sa  iei moka 1kk?  Laughing  super

5Fast Yang! Empty Re: Fast Yang! Dum Iul 27, 2014 6:13 pm

mar456

mar456
Membru
Membru
Mesaje : 17
Data nasterii : 11/06/1993
Vârstă : 30
Înregistrat din : 16/06/2014
LOL ce vrajeala aveti in voi!  Mai trimiteti voi sa vedeti cum ramaneti fara conturi! Acolo nici nu scrie cumpar yang ,scrie cumpr !   Site-uri facute vrajeala pentru a fura conturi !!

6Fast Yang! Empty Re: Fast Yang! Dum Iul 27, 2014 6:26 pm

destroy01

destroy01
Membru
Membru
Mesaje : 4
Data nasterii : 16/12/1995
Vârstă : 28
Înregistrat din : 27/07/2014
mar456 a scris:LOL ce vrajeala aveti in voi!  Mai trimiteti voi sa vedeti cum ramaneti fara conturi! Acolo nici nu scrie cumpar yang ,scrie cumpr !   Site-uri facute vrajeala pentru a fura conturi !!
1. Cum sa fure conturi daca nu descaci nimic si nu completezi cu numele si parola contului?
2. Fane si noua un print unde vezi ca scrie "cumpr"


___________________________________________________________________________________________________________________________ [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

7Fast Yang! Empty Re: Fast Yang! Dum Iul 27, 2014 6:55 pm

mar456

mar456
Membru
Membru
Mesaje : 17
Data nasterii : 11/06/1993
Vârstă : 30
Înregistrat din : 16/06/2014
=))))))))))))   iauzi ma ce zice =)))   tu ai facut acel sit??   Am vazut cu ochi mei ca acolo scria cumpr!!Deci nu te mai contrazice cu mine!!

8Fast Yang! Empty Re: Fast Yang! Dum Iul 27, 2014 8:06 pm

destroy01

destroy01
Membru
Membru
Mesaje : 4
Data nasterii : 16/12/1995
Vârstă : 28
Înregistrat din : 27/07/2014
mar456 a scris:=))))))))))))   iauzi ma ce zice =)))   tu ai facut acel sit??   Am vazut cu ochi mei ca acolo scria cumpr!!Deci nu te mai contrazice cu mine!!
Puneti ochelari!


___________________________________________________________________________________________________________________________ [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

9Fast Yang! Empty Re: Fast Yang! Dum Iul 27, 2014 8:25 pm

bing021

bing021
Membru
Membru
Mesaje : 2269
Data nasterii : 13/02/1996
Vârstă : 28
Stare de spirit : Happy
Înregistrat din : 02/01/2013
Am incercat sa vad daca este vro smecherie cu cei 1kk Laughing si i-am primit intr-o ora  de cand i-am cerut.

Tot ce aveti de facut este sa bifati ca doriti 1kk gratis sa alegeti serverul si regatul.Apoi sa intrati in clientul de metin cu orice cont si sa faceti shop .Eu am facut in spate la depozit.Acolo mai trebuie sa scrieti si numele caracterului si numele shopului.Eu intr-o ora i-am primit(adica a cumparat de la mine ceva de 1kk ) .


ATENTIE EU NU AM CUMPARAT YANG DOAR AM TESTAT FAZA CU 1KK.

Mutat la Tutoriale

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]