Tutorial cum sa castigi bani pe internet
In CSRomania.Boards.Net scris de: ViceSTG  Mier Ian 31, 2024 1:08 pm

In FISHBOT METIN2ALASKA scris de: ExEquTeR  Mier Ian 17, 2024 7:08 pm

In [Cerere Parteneriat] MortallCs.Ro scris de: nDyc3  Sam Dec 16, 2023 11:08 am

In Metin2009/azyrah/m6raw x1000 damage multihack damage bug FISHBOT----> UPDATE SI LINK NOU scris de: Nuilampublic  Vin Dec 08, 2023 11:30 pm

In Send hack x300 PRO DAMAGE LALAKER scris de: Wares12345  Lun Oct 16, 2023 9:27 pm

In History2 X1000 DAMAGE LINK DESCRIERE (PVM/PVP) 2023 -M6RAW-M2009-AZYRAH-APROAPE TOATE METINELE-VIDEO IN DESCRIPERE scris de: haide1123  Mar Oct 10, 2023 11:22 pm

In Cerere fishbot m6raw scris de: daniel95mp  Dum Oct 08, 2023 3:42 pm

bing021 (2269)
Tutorial cum sa castigi bani pe internet Vote_lcapTutorial cum sa castigi bani pe internet Voting_barTutorial cum sa castigi bani pe internet Vote_rcap 
nDyc3 (1392)
Tutorial cum sa castigi bani pe internet Vote_lcapTutorial cum sa castigi bani pe internet Voting_barTutorial cum sa castigi bani pe internet Vote_rcap 
Luzifer (1348)
Tutorial cum sa castigi bani pe internet Vote_lcapTutorial cum sa castigi bani pe internet Voting_barTutorial cum sa castigi bani pe internet Vote_rcap 
Calin741 (1211)
Tutorial cum sa castigi bani pe internet Vote_lcapTutorial cum sa castigi bani pe internet Voting_barTutorial cum sa castigi bani pe internet Vote_rcap 
PsycloneNine (644)
Tutorial cum sa castigi bani pe internet Vote_lcapTutorial cum sa castigi bani pe internet Voting_barTutorial cum sa castigi bani pe internet Vote_rcap 
SoM3BoDy (533)
Tutorial cum sa castigi bani pe internet Vote_lcapTutorial cum sa castigi bani pe internet Voting_barTutorial cum sa castigi bani pe internet Vote_rcap 
[<cYbEr^BoY>] (444)
Tutorial cum sa castigi bani pe internet Vote_lcapTutorial cum sa castigi bani pe internet Voting_barTutorial cum sa castigi bani pe internet Vote_rcap 
DaaRa (440)
Tutorial cum sa castigi bani pe internet Vote_lcapTutorial cum sa castigi bani pe internet Voting_barTutorial cum sa castigi bani pe internet Vote_rcap 
dNd (420)
Tutorial cum sa castigi bani pe internet Vote_lcapTutorial cum sa castigi bani pe internet Voting_barTutorial cum sa castigi bani pe internet Vote_rcap 
EliteNMC1337 (331)
Tutorial cum sa castigi bani pe internet Vote_lcapTutorial cum sa castigi bani pe internet Voting_barTutorial cum sa castigi bani pe internet Vote_rcap 


1Tutorial cum sa castigi bani pe internet Empty Tutorial cum sa castigi bani pe internet Lun Iun 19, 2017 6:54 pm

oksen

oksen
Membru
Membru
Mesaje : 2
Data nasterii : 16/05/1991
Vârstă : 32
Înregistrat din : 19/06/2017
Bani cu Adf.ly! De multă vreme site-ul Adf.ly își plăteste la timp utilizatorii. Acum in 2017 Adf.ly își schimbă înfățișarea, dar naravul ba. Site-ul vine cu un look mai nou, mai usor de utilizat și mai usor de facut bani.


Acum poate unii vă întrebați ce este Adf.ly?
Adf.ly este un site de scurtat link-uri ( in articolul " bani din adf.ly " veți găsi mai multe detalii ).
Dacă vreți să faceți bani pe internet, adf.ly este cel mai bun mod, dar și cel mai simplu mod de a câștiga. Știu că mulți care sunt la încept de drum în acest domeniu, încep cu site-urile PTC unde sunteți plătit pentru a da clik-uri. Este o metodă bună! Și eu am început cu aceste site-uri. Dar, se poate întâmpla neprevăzutul și o perioadă mai lungă, nu ai timp să mai dai clik-uri . Ce se va întâmpla ? Majoritatea site-urilor PTC îți vor închide contul dupa 30, 60 sau 90 de zile de inactivitate. Poate că nu este cazul tău si vei putea reveni o dată pe luna (cel puțin) pe aceste site-uri, dar tot nu vei câștiga mai nimic. De ce? Pentru că referarii tăi nu îți aduc bani dacă tu nu dai clik-uri.


La noi nu se întămplă asa ceva!Nu îți pierzi contul niciodata! Iar, cei 20% din câștigurile referarilor tăi îți vor reveni indiferent dacă vizitezi site-ul sau nu. Ba mai mult, poți să nu intri luni întregi pe cont și ei să îți trimită in fiecare luna bani in cont. Cum?
-Poate pentru unii sună un pic ciudat, dar este un site de făcut bani pe pilot automat. Cu alte cuvinte, muncești odată și bine! Iar apoi, banii îți vor intra in cont fără ca tu să mai faci ceva. 
Părerea mea personală este că oricine vrea să înceapă să facă bani pe internet, este cel mai ușor si mai sigur mod de a face bani. Câștigurile sunt nelimitate, iar de munca depusa te vei bucura mult timp, indiferent dacă situația ta se va schimba și nu vei mai putea continua să muncești pe internet. Știu eu... poate îți vei găsi un job în care vei fi nevoit să muncești 12 ore pe zi. Atunci nu vei mai avea timp și chef să muncesti și pe net. Munca depusă pe Adf.ly nu se va pierd, ci îți va aduce venit în fiecare lună!
Acum poate cineva va spune despre câștigurile aduse cu Adf.ly că sunt mici. Eu spun că, aceste câștiguri sunt proporționale cu munca depusă in primele 2-3 luni. Nu trebuie să înțelegă nimeni că banii vor pica din cer. Trebuie să muncești odată și bine, apoi poți sta liniștit!
Greșeala pe care o fac mulți este: renunță ușor, fără nici un pic de stăruință! Iși fac cont, scurtează un link și fac cu el 0.02$. După care îmi spun : " Cu adf.ly nu se fac bani, e o porcărie!" 
După ce ți-ai făcut contul, dragă prietene, o zi, trei zile, o săptămână, o lună, trage tare și doar apoi, dacă nu ai făcut niciun ban, spune-mi că adf.ly este o porcărie.
Eu, foarte mult timp nu am scurtat nici un link, nici măcar nu intram pe site. Dar în fiecare lună îmi intrau banii în cont. Ce îți poți dori mai mult?


Și acum, să vă spun cum poți câștiga bani cu adf.ly! Care este rețeta succesului...?!
Este foarte simplu! Postează, postează, postează! 
Unde?
-Postează link-uri scurtate la statusul de la messenger/skype
-Postează pe Twiter.
-Postează pe forumuri
-Postează cât mai multe anunțuri pe internet, cu link-ul scurtat – un anunț bine gândit îți poate aduce (și nu exagerez) peste 2000 de vizualizari!
Uploadează filmulețe de pe youtube, iar la descriere pune un link scurtat. Un videoclip bine ales poate ajunge repede la zece mii de vizualizări, acum dacă doar 20% ar da click pe link câți bani ai face?


Rețeta e una simplă, se administrează 3 luni de zile, iar dacă o veți urma, vă asigur că nu veți regreta.
- Dacă nu ai cont de Twitter – fă-ți unul și incearcă să ai cât mai mulți priteni din USA, Marea Britanie, apoi când ajungi la 1000 de prieteni începe sa postezi 3 mesaje cu link-uri pe zi!
- Fă-ți cont pe forumuri, cel puțin 15 forumuri, și fii zilnic activ!
- Postează 50 de anunțuri / luna, dacă poți pe site-uri în engleză!
- Uploadează 10 videoclip-uri pe Youtube!


Dacă faci asta timp de 3 luni îți garantez că vei face o gramadă de bani! Mai sunt multe metode de a face bani din asta, dar vă las să le descoperiți singuri!
Link inregistrare gratuita: https:// join-adf.ly/17190803

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]